ĮSIGYKITE STILINGUS DRABUŽIUS JAU DABAR! NUO 100 EUR - PRISTATYMAS NEMOKAMAS (IKI 100 EUR - 3 EUR)! TINKAMĄ DYDĮ IŠSIRINKITE PAGAL PATEIKIAMAS DYDŽIŲ LENTELES!
WWW.STILINGIDRABUZIAI.LT - PLATUS STILINGŲ DRABUŽIŲ, AVALYNĖS IR AKSESUARŲ ASORTIMENTAS JUMS!
 

Didmeninė prekyba

Norite pradėti prekiauti naujais stilingais drabužiais, tačiau neturite stilingų drabužių tiekėjo? Mes galime būti Jūsų stilingų drabužių tiekėjas! Pasiūlysime Jums didmenines kainas bei nemokamą prekių pristatymą. Jums beliks tik išsirinkti drabužius, kuriais norite prekiauti, juos įsigyti ir pradėti prekiauti. Minimalus įsigyjamų prekių kiekis didmeninėmis kainomis - 250 EUR. Prekyba stilingais drabužiais gali būti tiek ir pagrindinis, tiek ir papildomas Jūsų pajamų šaltinis. Mūsų parduodamų drabužių asortimentą galite peržiūrėti elektroninėje parduotuvėje www.stilingidrabuziai.lt (šioje elektroninėje parduotuvėje yra pateikiamos tik mažmeninės kainos). 

Susidomėjote? Kreipkitės jau dabar elektroniniu paštu info.stilingidrabuziai@gmail.com (nepamirškite parašyti, kad kreipiatės dėl didmeninės prekybos) ir mes Jums suteiksime pirkimo didmena galimybę.


Dažniausiai užduodami klausimai dėl didmeninės prekybos drabužiais:

1. Ar norint pirkti drabužius didmena, reikia turėti įmonę?

Nereikalaujame turėti įmonės. Didmena pirkti gali ir fizinis asmuo, tačiau norint prekiauti drabužiais, rekomenduojame turėti individualią veiklą.

2. Ar norint pirkti didmena, reikia būti PVM mokėtoju?

Nereikia. Drabužius didmena parduodame tiek ir PVM mokėtojams, tiek ir tiems, kurie nėra PVM mokėtojais. 

3. Kur galiu prekiauti drabužiais, įsigytais didmena?

Drabužiais galite prekiauti visais būdais, tai yra tiek ir fizinėse parduotuvėse bei turgavietėse, tiek ir internetu (per Facebook, įkūrus elektroninę parduotuvę ir kt.).

4. Turiu pagrindinį darbą ir noriu užsidirbti papildomų pajamų, ar galiu pradėti prekiauti drabužiais?

Taip, galite pradėti prekiauti drabužiais. Tai gali būti Jūsų papildomos pajamos.

5. Kokia mažiausia pirkimo didmena suma?

250 EUR.

6. Kaip galiu pradėti pas Jus pirkti didmena?

Reikėtų kreiptis el.paštu info.stilingidrabuziai@gmail.com ir užsiregistruoti (nepamirškite elektroniniame laiške nurodyti, kad kreipiatės dėl didmeninės prekybos). Tuomet reikėtų išsirinkti prekes ir jas užsakyti. Didmena įsigytas prekes mes Jums pristatysime.

7. Koks didmeninio užsakymo pristatymo laikas?

Jūsų užsakymą, pirktą didmena pristatysime per 5-9 d.d. Kartais, dėl itin didelio užsakymo kiekio (pvz. prieš Kalėdas), užsakymo pristatymo laikas gali pailgėti keliomis dienomis.

8. Ar galite mano užsakymą įvykdyti greičiau?

Deja, bet tokios galimybės nėra, kadangi užsakymai yra vykdomi eilės tvarka, o kiti klientai, užsakę prekes, taip pat jų nekantriai laukia.

9. Ar taikote registracijos, administravimo ar mėnesinius mokesčius, perkantiems didmena?

Tokių mokesčių netaikome.

10. Kam skirta didmeninė prekyba?

Didmeninė prekyba yra skirta tiems, kurie nori įsigyti drabužius tam, kad tais drabužiais prekiauti.

11. Kur galiu peržiūrėti Jūsų siūlomą stilingų drabužių asortimentą?

Mūsų parduodamų drabužių asortimentą galite peržiūrėti elektroninėje parduotuvėje www.stilingidrabuziai.lt (šioje elektroninėje parduotuvėje yra pateikiamos tik mažmeninės kainos).

12. Kiek kainuoja didmeninio užsakymo pristatymas?

Pristatymas Lietuvoje yra nemokamas.

13. Po kiek kilogramų parduodate?

Prekiaujame ne kilogramais. Minimalus užsakymas iš esančio www.stilingidrabuziai.lt  asortimento yra 250 EUR. Tokiu atveju taikomos didmeninės kainos (prieš perkant, reikia nepamiršti el.paštu info.stilingidrabuziai@gmail.com kreiptis dėl registracijos ir didmeninių kainų suteikimo).

14. Ar didmena Jūsų parduodami drabužiai yra nauji ?

Taip, visi www.stilingidrabuziai.lt parduodami drabužiai yra nauji (įskaitant ir parduodamus didmena).

15. Ar galiu pasirinkti norimus įsigyti drabužius didmena?

Taip, galite pasirinkti bet kuriuos drabužius ir jų dydžius iš viso www.stilingidrabuziai.lt asortimento.

16. Kaip man įsigyti to paties drabužio kelis dydžius?

Reikėtų pirmiausia pasirinkti ir įdėti į krepšelį vieną drabužio dydį, o vėliau pasirinkti tą patį drabužį, tik kitą jo dydį ir vėl paspausti įdėti į krepšelį.

17. Ar norint pirkti didmena, reikia pasirašyti kokią nors sutartį?

Kokios nors sutarties pasirašyti nereikalaujame, tiesiog reikia el.paštu info.stilingidrabuziai@gmail.com kreiptis (nepamirškite paminėti, kad kreipiatės dėl didmeninės prekybos) ir užsiregistruoti. Tuomet Jums suteiksime galimybę pirkti didmeninėmis kainomis.

18. Ar norint pirkti didmena, reikia kur nors vykti?

Norint pirkti didmena, nereikia kur nors vykti, reikia el.paštu info.stilingidrabuziai@gmail.com kreiptis (nepamirškite paminėti, kad kreipiatės dėl didmeninės prekybos) ir užsiregistruoti. Tuomet išsirinkti prekes ir jas užsakyti. Didmena įsigytas prekes mes Jums pristatysime.

19. Ar galima pirkti didmena gyvenant užsienyje?

Dėl pirkimo didmena gyvenant užsienyje, reikėtų kreiptis el.paštu info.stilingidrabuziai@gmail.com . Reikėtų nepamiršti nurodyti, kad kreipiatės dėl didmeninės prekybos bei  parašyti šalies pavadinimą, į kurią reikėtų pristatyti įsigytas prekes.

20. Ar galiu įsigyti prekes didmena, o už jas sumokėti per mėnesį?

Deja, bet kol kas tokios galimybės nėra.

21. Ar galiu pirmiausia surinkti užsakymus iš savo klientų, o tada užsakyti iš Jūsų šias prekes didmeninėmis kainomis?

Taip, galite. Tačiau svarbu, kad užsakymas iš mūsų būtų ne mažesnis kaip 250 EUR.

22. Kiek galiu uždirbti prekiaujant drabužiais, įsigytais iš Jūsų didmeninėmis kainomis?

Šiuo atveju uždarbis priklauso nuo to, kiek drabužių parduosite, tai yra kuo daugiau drabužių parduosite, tuo daugiau ir uždirbsite. Taip pat uždarbis priklauso nuo to, kokiomis mažmeninėmis kainomis prekiausite, tai yra kuo didesnė prekės kaina, tuo daugiau uždirbsite pardavus tą prekę, tačiau jei kaina bus per didelė, gali būti sunkiau parduoti tą prekę.

23. Ar didmeninėmis kainomis prekiaujate tik moteriškais drabužiais, avalyne  ir aksesuarais?

Taip, kol kas prekiaujame tik moteriškais drabužiais, avalyne ir aksesuarais. Mūsų parduodamų drabužių, avalynės ir aksesuarų asortimentą galite peržiūrėti www.stilingidrabuziai.lt (šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiamos tik mažmeninės kainos).

24. Ar turiu prisiimti kokius nors įsipareigojimus perkant didmeninėmis kainomis, pvz. nupirkti už tam tikrą sumą per mėnesį?

Jokių įsipareigojimų prisiimti nereikia. Galite pirkti tiek, kiek Jums reikia, tačiau svarbu, kad vieno užsakymo suma būtų ne pažesnė kaip 250 EUR.

25. Ar būtina prekiauti tokiomis pat mažmeninėmis kainomis, kokios yra pateikiamos elektroninėje parduotuvėje www.stilingidrabuziai.lt ?

Jūs tikrai neprivalote prekiauti tokiomis pat mažmeninėmis kainomis, kokios yra elektroninėje parduotuvėje www.stilingidrabuziai.lt . Elektroninėje parduotuvėje www.stilingidrabuziai.lt pateikiamos kainos tiesiog yra rekomenduojamos mažmeninės kainos. Tik Jūs sprendžiate kokiomis kainomis prekiauti.

26. Ar galiu prekiauti didesnėmis mažmeninėmis kainomis, negu pateikiamos elektroninėje parduotuvėje www.stilingidrabuziai.lt ?

Taip, Jūs tikrai galite prekiauti didesnėmis kainomis negu pateikiamos mažmaninės kainos www.stilingidrabuziai.lt ir nuo vienos parduotos prekės uždirbti daugiau. Tik Jūs sprendžiate kokiomis kainomis prekiauti.

27. Tarp šių dažniausiai užduodamų klausimų dėl didmeninės prekybos drabužiais neradau mane dominančio klausimo, kaip galiu sužinoti atsakymą į man rūpimą klausimą?

Savo klausimą galite užduoti el.paštu info.stilingidrabuziai@gmail.com (nepamirškite nurodyti, kad kreipiatės dėl didmeninės prekybos).